Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Bredavoorelkaar

Taal coach arıyorum.

Merhum,ben Ayşe,Türkiyeliyim.A1-A2 seviyesinde Hollandaca konuşuyorum ve kendime Hollandaca bir taal coach arıyorum.ilginiz için teşekkür ederim.Online üzerinden haftada bir iki saat olabilir.
Lees meer
Eenmalig (geen vaste datum)
Kan online / via de telefoon
Taal & lezen

Beschrijving

Merhum,ben Ayşe,Türkiyeliyim.A1-A2 seviyesinde Hollandaca konuşuyorum ve kendime Hollandaca bir taal coach arıyorum.ilginiz için teşekkür ederim.Online üzerinden haftada bir iki saat olabilir.

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 1 tot 2 uur

Locatie
Kan online / via de telefoon
Bijzonderheden

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Impact

Voor wie

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Impactgebied
Evenementen & festivals
Kunst & cultuur
Sociaal & welzijn
Categorie
Taal & lezen
Ayse
75% profielsterkte

Over Ayse

Mijn naam is Ayşe. Ik kom uit Turkije. Ik heb Chinees gestudeerd aan de universiteit. Mijn master is internationale relaties en politiek. Ik heb in Turkije gewerkt bij CPI en Emba Elektrik. Ik werkte in administratie en human resources. Ik was ook tolk en assistent van de projectdirecteur. Ik deed coördinatie tussen Turkse en Chinese bedrijven. Door persoonlijke redenen ben ik gestopt met werken en ben ik met mijn familie naar Nederland gekomen. Ik woon nu twee jaar in Nederland. Ik woon in Hoofddorp. Ik leer Nederlands, maar het is niet genoeg. Daarom zoek ik een taalcoach online. Ik wil graag hulp, ook één keer per week. Ik heb me aangemeld voor taalcursussen, maar ik heb nog geen antwoord gekregen.

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Ayse is ingeschreven op Haarlemmermeervoorelkaar sinds 20-04-2026